UZUN YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBELİ İŞ HAYATIM …

1994 yılında Ç.Ü. İklimlendirme-Soğutma bölümünden mezun olduktan sonra ısıtma-soğutma sektöründe uzun yıllar hizmet vererek edindiğimiz tecrübe ile 2019 yılında HAİER markası ile yaptığımız anlaşma sonunda yetkili Bayii ve servis olarak hizmet vermeye başladık.
HAİER çatısı altında öncelikle müşteri memnuniyeti, müşteri ile dostluk ve güvene dayalı bir ilişkiyle uzman ekiplerle ev/ofis klimaları, Multi klimalar , ticari tip klimalar, MRV merkezi sistem klimalar ve diğer çözüm ortaklarımızla ani su ısıtıcıları, soğuk hava deposu hava perdeleri, havalandırma ve kanal sistemleri ile projelerinize en doğru ve en uygun hizmeti vermek için çalışıyoruz.
Uzun vadeli, kalıcı, sürdürülebilirliğimizi sağlayacak adımlarla dostluğa ve güvene dayalı kurulan ilişkilerimizi devam ettirebileceğimizi umuyoruz.

Misyonumuz

Kaliteli, güvenilir, müşteri odaklı ve daha hızlı hizmet.

En doğru ve hızlı hizmetle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak. Çalışanlarımızın ve ekibimizin sahip olduğu bilgi donanımıyla sektöre katma değer yaratıp müşterimize en iyi hizmeti vermek.

Vizyonumuz

Isıtma & Soğutma sektörünün en güvenilir ve tercih edilen firması olmak, kendi markamızı oluşturmak, rekabet için sektörle ilgili gerekli bütün bilgi ve donanıma sahip olmak, yeni şubelerimizle daha geniş alana yayılarak bütün bölgeye ve Türkiye’ye hizmet vermek, bu amaç doğrultusunda sürekli her geçen gün kendimizi hızla yenilemek.

Markalarımız

Yardımcı Olabileceğimiz Bir Klima Projeniz Var mı?

Müşteri Yorumları …

“Yeni bir klima markasıydı. Başta ön yargılıydım. Ama bir şans vermek istedim, Şuanda da aşırı memnunum çevremdeki herkese çekinmeden tavsiye ediyorum…”
DUYGU • YILMAZ YILDIRIM
“Öncelikle Merhabalar Arkadaşımın tavrsiyesi üzerine Sayın Murat bey ile tanıştım. Ve onun bana tavsiye ettiği klimayı evime montajı yaptırdım şuanda da kendisine çok teşekkür ederim çok memnun kaldım…”
MEHMETCAN • KOLOĞLU

Çözüm Ortakları